اینستاگرام
As.service1
تلگرام
Asservice1
واتس آپ
7341 865 937 98+

 

شاید برای شما هم پیش امده باشد که قصد داشته باشید کولرتان را از جای خود باز کنید و در جای دیگر نصب کنید یعنی جابجایی کولر گازی انجام دهید و یا اینکه مشکلی برای کولرتان پیش امده باشد که برای انجام تعمیرات  برای انجام این کار مجبور به جمع کردن گاز کولر گازی شوید  و شما نگران گاز کولر گازیتان شوید.ما در اینجا به شما روشی را معرفی می کنیم به نام پمپ دانن کردن یا جمع کردن گاز کولر گازی که به شما کمک زیادی خواهد کرد.

اگر هنگام جابجایی یا تعمیرات کولر گازی این کار را انجام ندهید گاز درون سیکل هدر می رود و شما مجبور به انجام مجدد شارژ گاز تکمیلی هستید که این برای شما هزینه زیادی دارد. بتابراین بهتر است قبل از انجام کار گاز را درون کندانسور جمع آوری کنید تا در هنگام نصب کولر گازی بعد از تعمیرات کولر گازی و جابجایی بتوانید به راحتی از آن استفاده نمایید.

جمع کردن گاز کولر گازی یا پمپ دان کردن کولر گازی چیست؟

 

پمپ دان کردن روشی است برای ذخیره کرده یا جمع کردن تمامی مبرد یا گاز درون لوله ها در داخل کندانسور

چه زمانی شما نیاز دارید گاز کولر گازی را جمع کنید.

در صورتی که کولر نیاز به جابجایی جهت نصب در جای دیگر را دارد و یا نیاز به تعمیرات دارد شما نیاز دارید گاز دستگاه را به روش گفته شده جمع کنید و عملیات تعمیر یا جابجایی کولر گازی را انجام دهید.

آموزش نحوه جمع کردن گاز کولر گازی

 

روشی که در اینجا توضیح داده می شود کاملا صحیح و قابل انجام می باشد که اکثر تعمیرکاران برای جمع کردن گاز کولر گازی از این روش استفاده می کنند . اما ما به شما توصیه می کنیم اگر در انجام تعمیرات کولر گازی هیچ مهارتی ندارید برای انجام این کار حتماً از یک تعمیرکار کولر گازی کمک بگیر‌ید زیرا در صورت انجام غیراصولی این کار توسط خودتان یا افراد غیرمتخصص امکان آسیب رساندن به کمپرسور یا دیگر قطعات کولر گازی وجود دارد.

1 . کولر در حال کار کردن می باشد و شیر سرویسهای دوراهه و سه راهه کاملا باز است

2 . در پوش شیر سرویس ها را باز کنید

3 . حتما توسط آچار آلن شیر برگشت را کنترل کنید تا از باز بودن ان مطمئن شوید

4 . در صورتیکه کولر خاموش است می بایست کولر ۱۰ تا ۱۵ دقیقه روشن شود و کار کند سپس شیلنگ گیج فشار پایین را به شیر سوزنی (شیر سرویس سه راهه) متصل کنید(شیرهای گیج کاملا بسته است)

5 . توسط آچار آلن شیر سرویس رفت (شیر دوراهه) را کاملا ببندید

6 . هنگامی که عقربه گیج فشار به زیر صفر (تا حد وکیوم ) پایین امد شیر برگشت را کاملا ببندید

7 . دستگاه را خاموش کنید و در این وضعیت شما می توانید شیلنگ گیج را  از شیر سرویس جدا کنید

8 . در این وضعیت می توانید لوله های دستگاه را از یونیت ها جدا کرده و عملیات جابجایی یا تعمیر کولر گازی را انجام دهید

 

شما می توانید برای جابجایی کولر گازی و یا هرگونه از تعمیرات کولر گازی به ما اعتماد کنید ما سالهاست که در این زمینه تخصص و مهارت داریم و تخصص خود را به مشتریان خود اثبات کرده ایم.

 

 

 

طراحی سایت توسط فراکارانت